KONST / Litografier / Färglitografi 15033053
nr 1503 3053
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 67/140. Färglitografi. Bladets mått: 55x37 cm, yttermått inklusive ram: 63x45 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:44:06
17/11 08:19:06
200 kr
21/11 12:46:25